JOHN ROSSHAGEN Stockholmsmotiv 2 st
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN ROSSHAGEN, (2) "Riddarholmskyrkan, Stockholm" samt "Storkyrkan, Stockholm", signerade samt numrerade 139/220 respektive 150/240, färglitografier, bladmått ca 33x25 cm
Ej examinerade ur ramar
822662
2020-10-11