Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Kustmotiv, signerad och daterad Bertel Nordström -61, olja på pannå, ca 61x73 cm
822672
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här