Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATTDUKSBORD / SIDOBORD, 1 par, mahognyfanér empirestil, 1900-talets andra hälft, guldfärgade beslag, vardera med 1 låda, 3 ben, höjd 68 cm, diameter 47 cm

Bruksslitage, en överdel lös, skador, fanérsläpp

822675

2020-10-07