Skulptur barnhuvud

Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud
Skulptur barnhuvud

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tales första hälft, barnhuvud, patinerat gips, monterad på gipssockel, signerad och daterad GEA 1922, höjd inklusive sockel ca 33 cm

Skador, lagningar

822687

2020-10-07