Vincent Skoglund fotografi

Vincent Skoglund fotografi
Vincent Skoglund fotografi
Vincent Skoglund fotografi
Vincent Skoglund fotografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINCENT SKOGLUND (född 1974): "Bill McMullen aka Billion McMillion", ur serien Bill McMullen/Adicolor i samarbete med Adidas Originals, c-print på 5 mm forexskiva, signerad samt daterad a tergo -2006, ca 50x50 cm

Litet märke

822689

2020-10-11