Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, stomme i träskuren dekor, klädsel i plysch, sitthöjd ca 44 cm
Klädsel med slitage, solblekt
822696
2020-10-16