Tapio Wirkkala

Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, "Stubbe", vaser, 2+1 st., klarglas, signerade Tapio Wirkkala Iittala, diameter 12 resp. 19,5 cm, höjd 11 resp. 17 cm

Smärre repor undertill

822698

2020-10-07