Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAPIO WIRKKALA, "Stubbe", vaser, 2+1 st., klarglas, signerade Tapio Wirkkala Iittala, diameter 12 resp. 19,5 cm, höjd 11 resp. 17 cm
Smärre repor undertill
822698
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här