Otto Poertzel skulptur brons

Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons
Otto Poertzel skulptur brons

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, efter Otto Poertzel, 1900-talets första hälft, patinerad brons, i form av stående kvinna, monterad på stensockel, signerad, höjd inklusive sockel ca 33 cm

Sockel med plakett

822702

2020-10-07