Rökbord jugend 1900-talets början

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKBORD, jugend, 1900-talets början, stomme i betsad ek, löstagbar skiva i koppar, höjd ca 62, diameter 64 cm

Märken, slitage

822705

2020-10-16