Konferensbord Vitra R&E Bouroullec

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RONAN & ERWAN BOUROULLEC, konferensbord, "Joyn", för Vitra, skiva av vitlaserad lackerad massiv ask, ben av pulverlackerad metall, höjd 73, bredd 100, längd 300 cm

Bruksslitage, bordsskiva med djupa repor

822708

2020-10-07