Sigvard Bernadotte blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Dekorationer", signerad och daterad Sigvard Bernadotte -96, blandteknik, 38x30 cm

822714

2020-10-10