Leo Janis Breidits oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

LEO JANIS BRIEDITS (1922-2007): Blomsterstilleben, signerad Janis, olja på duk, 90x60 cm

822743

2020-10-10