Golvlampa Fagerhult

Golvlampa Fagerhult
Golvlampa Fagerhult
Golvlampa Fagerhult
Golvlampa Fagerhult
Golvlampa Fagerhult
Golvlampa Fagerhult
Golvlampa Fagerhult
Golvlampa Fagerhult

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAGERHULT, golvlampa, fot i mässing, etikettmärkt, klädd i rotting, höjd inkl. skärm ca 140 cm
Skador: Bruksslitage

822745

2020-10-08