Olle Ängkvist collage

Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage
Olle Ängkvist collage

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Bild XXV", blandteknik/collage, signerad och daterad OÄ - 85, bildmått ca 22,5x27 cm

Ej examinerad ur ram

822747

2020-10-11