Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÅSSNIPA, GRÄDDKANNA, 2 dlr., porslin, Kina, 17- och 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 9-10, längd 15-23 cm
Skador och lagningar
822748
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här