Olle Ängkvist teckning

Olle Ängkvist teckning
Olle Ängkvist teckning
Olle Ängkvist teckning
Olle Ängkvist teckning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, blyerts, monogramsignerad OÄ och daterad 1.4.91., bildstorlek ca 15,5x18 cm

Ej examinerad ur ram

822768

2020-10-11