Kaj Sandell oljemålning

Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning
Kaj Sandell oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAJ SANDELL (samtida): Bellmansgatan, signerad och daterad K Sandell 2001, olja på duk, ca 81x81 cm

822770

2020-10-10