Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), (2) Roddare och Cyklister, signerade M.Pyk samt Madeleine, ea, färglitografier, bladmått ca: 41x31cm

Oramade

822780

2020-10-10