Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALICE NORDIN (1873-1948): Kvinnofigur med rådjur, signerad Alice Nordin, patinerad gips, höjd 50 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Skador, lagningar
822784
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här