CLAIRE VIEW

CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW
CLAIRE VIEW

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957), "Rojas", signerad samt daterad Claire View -14, olja på duk, ca 34x31 cm

Oramad

822800

2020-10-11