Chevalier och O´Brien 2 signerade fotografier
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FILMSKÅDESPELARE (2). Maurice Chevalier, signerat fotografi, hela namnet, Stockholm 1946 (ca 245x180 mm), Margaret O´Brien, signerat fotografi (tillsammans med 1 namnteckning på papper), ca 250x200 mm. Till Tom respektive Birgitta Björklund.
2 st.
Proveniens: Tom Björklund (1898-1968), direktör Nordiska Kompaniet.
Några veck, några smärre revor.
822832
2020-10-15