Claire View olja på duk

Claire View olja på duk
Claire View olja på duk
Claire View olja på duk
Claire View olja på duk
Claire View olja på duk
Claire View olja på duk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAIRE VIEW (f. 1957): figurkomposition, signerad samt daterad Claire View -18, olja på duk, ca 36x30

822835

2020-10-09