Torsten Jovinge
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORSTEN JOVINGE (1898-1936): två kvinnor, akvarell på papper, signerad Jovinge, enligt uppgift från dottern Marika Jovinge är detta en illustration till DN, 1920-tal, motivmått ca 27x22,5 cm
Proveniens: Dottern Marika Jovinge
fläckar, ej examinerad ur ram
822838
2020-10-21