Stella Falkner Porträtt
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STELLA FALKNER (1904-1991): tillskriven, porträtt av Stella Falkner, olja på duk, ej signerad, ca 36x27 cm
PROVENIENS:
Marika Jovinge (dotter till Torsten Jovinge & Stella Falkner), medföljer attribuering från Marika Jovinge
krackeleringar
822840
2020-10-23