Stella Falkner Porträtt

Stella Falkner  Porträtt
Stella Falkner  Porträtt
Stella Falkner  Porträtt
Stella Falkner  Porträtt
Stella Falkner  Porträtt
Stella Falkner  Porträtt

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STELLA FALKNER (1904-1991): tillskriven, porträtt av Stella Falkner, olja på duk, ej signerad, ca 36x27 cm

PROVENIENS:
Marika Jovinge (dotter till Torsten Jovinge & Stella Falkner), medföljer attribuering från Marika Jovinge

krackeleringar

822840

2020-10-23