Torsten Jovinge akvareller

Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller
Torsten Jovinge akvareller

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): 5 akvareller på papper, osignerade, merparten intygade a tergo av Marika Jovinge, bladmått från 12,5x17,5 - 44x49 cm, oramade blad

PROVENIENS: Marika Jovinge (dotter till Torsten Jovinge)

822843

2020-10-21