Torsten Jovinge akvareller
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORSTEN JOVINGE (1898-1936): 5 akvareller på papper, osignerade, merparten intygade a tergo av Marika Jovinge, bladmått från 12,5x17,5 - 44x49 cm, oramade blad
PROVENIENS: Marika Jovinge (dotter till Torsten Jovinge)
822843
2020-10-21