Torsten Jovinge porträtt

Torsten Jovinge porträtt
Torsten Jovinge porträtt
Torsten Jovinge porträtt
Torsten Jovinge porträtt

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): tillskriven, porträtt av man, olja på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått ca 35x26 cm

PROVENIENS:

Kuntoraportti

färgbortfall, nålhål, smärre krackeleringar

822844

Päivämäärä:

2020-10-26