Torsten Jovinge stucie
Klubbat för:
950 SEK
1 600 SEK
TORSTEN JOVINGE (1898-1936): tillskriven, studie av fot, olja på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått 52x34 cm
PROVENIENS:
822852
2020-10-28