Torsten Jovinge stucie

Torsten Jovinge stucie
Torsten Jovinge stucie
Torsten Jovinge stucie
Torsten Jovinge stucie
Torsten Jovinge stucie
Torsten Jovinge stucie

Klubbat för:

950 SEK

1 600 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): tillskriven, studie av fot, olja på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått 52x34 cm

PROVENIENS:

822852

2020-10-28