Torsten Jovinge nakenstudie

Torsten Jovinge nakenstudie
Torsten Jovinge nakenstudie
Torsten Jovinge nakenstudie
Torsten Jovinge nakenstudie
Torsten Jovinge nakenstudie
Torsten Jovinge nakenstudie

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): tillskriven, nakenstudie, olja på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått 61x33 cm

PROVENIENS:

822858

2020-10-27