Torsten Jovinge skiss

Torsten Jovinge skiss
Torsten Jovinge skiss
Torsten Jovinge skiss
Torsten Jovinge skiss
Torsten Jovinge skiss
Torsten Jovinge skiss

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN JOVINGE (1898-1936): tillskriven, skiss av ansikte, olja på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått 38x26 cm

PROVENIENS:

822860

2020-10-28