Torsten Jovinge & Stella Falkner
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORSTEN JOVINGE & STELLA FALKNER Samling ritblock, skisser, akvareller mm från de två konstnärerna, bland annat pastellteckningar och barnboksskisser av Stella, merparten osignerat
skador
822861
2020-10-22