Gitarr Levin

Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

AB HERMAN CARLSON LEVIN, gitarr, akustisk, 1900-talets mitt, etikettmärkt, längd ca 95 cm

Slitage, spricka i sarg och botten

822869

2020-10-16