Ulrica Hydman-Vallien

Ulrica Hydman-Vallien
Ulrica Hydman-Vallien

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2) Figurkompositioner, signerade, pt, färglitografier, bladmått ca 57x44 - 60x44 cm

Oramade

822883

2020-10-13