Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): (2) Figurkompositioner, signerade, pt, färglitografier, bladmått ca 57x44 - 60x44 cm
Oramade
822883
2020-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här