Bordslampor ett par Kosta

Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Kosta, 1900-talets andra hälft, signerad "Kosta helkristall underfång BA 19", höjd ex fattning ca 30 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar inte funktionen

822885

2020-10-09