Eva Zettervall

Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall
Eva Zettervall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): (5) Figurkompositioner, signerade, färglitografier, varierande mått

Oramade

822902

2020-10-11