Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA med skåpunderdel, 1950/60-tal, 2-delat, teak, underdel med skåp och bakomliggande hyllplan, ovandel med bokhylla, totalhöjd ca 185, bredd 95, bokhylla med djup 30 cm, skåpsdel med djup 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, fläckar och stötmärken, 1 nyckel finns att hämta vid utlämningen

822905

2020-10-11