Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, 1900-talets första hälft, rund bordsskiva på centralben, fanerat med björk, höjd ca

Bruksslitage, repor och märken

822907

2020-10-11