Walter du Halde oljemålning

Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning
Walter du Halde oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

WALTER DU HALDE (född 1919), Santiago de Chile, modellstudie, olja på duk, signerad W. du Halde, ca 73,5x46 cm

822910

2020-10-11