Arabia "Harlekin"

Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia
Arabia

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIS, "Harlekin", 36 dlr, Inkeri Leivo, för Arabia Finland, bestående av: 6 tekoppar med fat, 6 kaffekoppar med fat, 17 assietter, 7 skålar, samt 1 extra tekopp, 2 extra kaffefat

Smärre / obetydligt slitage, mikronagg kan förekomma

822912

2020-10-08