Fåtöljer Douglas

Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas
Fåtöljer Douglas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÅKAN URDELL, ´´Douglas´´, öronlappsfåtölj, 1 par, samtida, Fogia, lös sittplymå, ben i ek, sitthöjd ca 48 cm

Fläckar, påfallande slitage, skador på tyg

822923

2020-10-08