Kassakista 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KASSAKISTA, 1800-talets mitt, järn, grön- och svartmålad, senare nyckel, höjd ca 52 cm, ca 76x46 cm
Kuntoraportti
Låset fungerar delvis, slitage, färgbortfall på baksidan
822924
Päivämäärä:
2020-10-08