Cornelis Van Beverloo Corneille Serigrafi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE, serigrafi, sans title, polykrom kompostion med kvinna, sol och fågel, signerad och numrerad VI/XXX Corneille -91, edition GKM Suede, bladets storlek 73x60 cm
Fint skick. Ej examinerad ur ram.
822932
2020-10-24