Cornelis Van Beverloo Corneille Serigrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE, serigrafi, sans title, polykrom kompostion med kvinna, sol och fågel, signerad och numrerad VI/XXX Corneille -91, edition GKM Suede, bladets storlek 73x60 cm

Fint skick. Ej examinerad ur ram.

822932

2020-10-24