Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FONG GRENNA, miniatyrkrona, barockstil, för 6 ljus, stämplad, mässing, höjd ca 23 (kedja medföljer 80 cm), diameter 21,5 cm
Smärre slitage
822934
2020-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här