Ljuskrona Fong Grenna

Ljuskrona Fong Grenna
Ljuskrona Fong Grenna
Ljuskrona Fong Grenna
Ljuskrona Fong Grenna
Ljuskrona Fong Grenna
Ljuskrona Fong Grenna

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FONG GRENNA, miniatyrkrona, barockstil, för 6 ljus, stämplad, mässing, höjd ca 23 (kedja medföljer 80 cm), diameter 21,5 cm

Smärre slitage

822934

2020-10-08