Ilkka Pärni

Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Ilkka Pärni
Ilkka Pärni

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

ILKKA PÄRNI (född 1959): Komposition, signerad och daterad I Pärni -88, blandteknik, ca 26x22 cm

822937

2020-10-12