Bertil Vallien skål, Kosta Boda

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Satellite", skål, Kosta Boda 1990-tal, polykrom dekor med insmältningar, klar fotklack, signerad Kosta Boda Artist Coll (Artist Collection) B. Vallien 59251, höjd 11, diameter 16,5 cm

822948

2020-10-26