Figuriner 21 st i form av tomtar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, biskviporslin/porslin, i form av tomtar, 21 st, omkring 1900-talets första hälft, samtliga märkta Import undertill, möjligen Japan/Kina, polykromt bemålade, höjd ca 5-7 cm
Bruksslitage
822991
2020-10-12