Figuriner 21 st i form av tomtar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, biskviporslin/porslin, i form av tomtar, 21 st, omkring 1900-talets första hälft, samtliga märkta Import undertill, möjligen Japan/Kina, polykromt bemålade, höjd ca 5-7 cm

Bruksslitage

822991

2020-10-12