Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG BORGLIND (1892-1965): Årstabron, signerad Stig Borglind, etsning, bildmått ca 26,5x35 cm
Gulnat papper
822992
2020-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här